Töötuba “Oma loo jutustamine”

Igal ajahetkel me räägime või meile räägitakse lugusid. Lugusid räägitakse mitte ainult kirjutamise või joonistamise kaudu, vaid lood ümbritsevad meid ka meie karakteristika (riietus, soeng jms) tasandil. Lugude rääkimine annab meie kogemustele raamid ja ühendab kogemused isiklikuks looks. Lood, mida räägime, näeme ja kuuleme teevad meist selle, kes me oleme.

Millised lood on sulle (väga) tähtsad? Milliseid lugusid räägid sa teistele?
Milliseid lugusid sa taha(ksi)d teistele rääkida?

Töötoa sisu:
Töötuba on pühendatud kirjaliku ja visuaalse loo jutustamisele kui väärtuslikule võimalusele jagada oma lugu, ideid, võimalikke lahendusi jne. Inspiratsiooni leidmiseks kasutatakse töötoas mitmeid praktilisi ülesandeid ja tuua näiteid mitmetest loomingulistest projektidest.

Osalejad:
Töötuppa on oodatud kõik noored, kellel huvi oma loo jutustamise vastu.
Osalejad on oodatud tulema ka ühe oma tööga (lühilugu, süžee idee, luuletus, joonistus vms), mida töötoa raames saab looks lihvida.

Töötuba toimub eesti keeles.

Töötoa läbiviijaks on kunstnik Dagmar Kase, kes on mõtisklenud mitmetel näitustel, festivalidel ja konverentsidel ning mitmetes publikatsioonides (nii Eestis kui välismaal) ühiskonna olemuse üle. Dagmar ühendab teooriat ja praktikat ning enamik tema viimastest loomingulistest projektidest on uurimusliku lähenemisega. Ta tegeleb eelkõige visuaali (video, foto, joonistus) ja tekstiga.

Toimumiskoht: Kultuurikatla katelde saal (Põhja pst 27a, I korrus)
Toimumisaeg: 23.10 kell 16.30–19.00
Registreerumine ja lisainfo:
Töötuba toimub eesti keeles. Saada registreerumissoov e-postiaadressile [email protected].
Osalemine on TASUTA

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com