Raamideta mood

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuulutab välja moeillustratsioonide konkusi “Raamideta mood”.

Silmipaitavate moefotode kõrval on oluline väärtus ka moeillustratsioonil. Tegemist on teostega, mis kätkevad endas autori vahetuid emotsioone, mida alati ei saa lõpuni planeerida ja kontrollida.

Moeillustratsiooni konkursi eesmärgiks on innustada noori looma moeteemalisi kunstitöid, mis ühendavad omavahel moemaailma praktilist ja kunstilist poolt, suunates samaaegselt nägema ka muude valdkondade erinevaid tahke ja nende terviklikkust.

Moeillustratsiooni luues on oluline lähtuda Tallinna noortenädala 2014 juhtmõttest “Raamist välja!” – Sinu töö võib olla utoopiline, liigvärviline, abstraktne, kuid samaaegselt lähtu sellest, et seda tööd saaks kasutada näiteks ajakirjas moetoote reklaamimiseks.

Konkursil osalemiseks:

 1. Tee oma moeillustratsioon(id) kas käsitsi A3 paberil või digitaalselt. Tehnilistele vahenditele me piiranguid ei sea.
 2. Too oma illustratsioon A3 paberil kohale Tallinna Spordi- ja Noorsooameti valvelauda (Vabaduse väljak 10b) märksõnaga RAAMIDETA MOOD tähistatud ümbrikus ja koos oma nime ja kontaktandmetega, või saada see meiliaadressile noortenadal@tallinnlv.ee märksõnaga RAAMIDETA MOOD.

Väljavalitud 20 tööst valmib näitus, mida eksponeeritakse Viru keskuses ajavahemikus 08.09.-07.10.14.

Kolme parima illustratsiooni loojat ootab ees moeillustratsiooni töötuba.

Konkursi tähtaeg on 15. august 2014.

Lae alla konkursi tingimused.

A3

Konkursi üldtingimused:

 1. Konkurssi korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.
 2. Konkursist saavad osa võtta Tallinna ja Harjumaa noored vanuses 12-26 eluaastat.
 3. Illustratsioonid võib esitada kas käsitsijoonistatuna (A3 formaadis paberil), tuues need kohale märksõnaga RAAMIDETA MOOD tähistatud ümbrikus Tallinna Spordi- ja Noorsooameti valvelauda (Vabaduse väljak 10b), või saata need elektroonselt .jpg formaadis meiliaadressile noortenadal@tallinnlv.ee märksõnaga RAAMIDETA MOOD. Tööd tuleb esitada hiljemalt 20. augustiks 2014 ja need peavad sisaldama autori täisnime ja kontaktandmeid.
 4. Konkursile võib esitada kuni 2 tööd.
 5. Esitatavate konkursitööde seast valib võitjad välja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt kokku kutsutud žürii, kuhu kuuluvad noorte, õpetajate ning moeekspertide esindajad.
 6. Kolm võitjat saavad autasuna osaleda moeillustratsiooni töötoas. 20 võidutööst valmib näitus, mida eksponeeritakse Viru keskuses. Näitus on avatud ajavahemikus
  08.09.-07.10.2014.
 7. Võitjad avalikustatakse Tallinna noortenädala kodulehel www.noortenadal.ee ja Facebookis www.facebook.com/noortenadal. Võitjaga võetakse ühendust telefoni või
  e-maili teel.
 8. Esitatud tööde originaaleksemplare on võimalik tagasi saada konkursi korraldaja poolt määratud ajavahemikul (20.10-24.11.2014). Korraldajad säilitavad tööd antud ajavahemikul.
 9. Korraldaja jätab endale õiguse teha vajadusel konkursi tingimuste osas muudatusi.

One thought on “Raamideta mood

Comments are closed.