Linnaruumi helide konkurss!

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ja Meero Muusik Huvikool kuulutavad välja linnaruumi helide konkursi „Tallinn heliseb! Linnaruumi helinad!“

Linn on täis helisid ja muusikat. Kõrvulukustavad häiresireenid, trammirööbaste kriisked, mahedad kontsaklõbinad, lõbusad naerupahvakad, sumedad suminad ja võluvad ning heledad rattakella kilinad kõlab kokku kui ülev linnasümfoonia.

Mine linna: otsi, kuula ning püüa need kõige põnevamad, iseäralikumad, rabavamad ning linnalikumad helid kinni. Olgu Sul selleks nuppudega mobiiltelefon, tahvelarvuti, nutifon, diktofon või kas või magnetoola, kui sel on salvestamisnupp, siis asu sellega helisid püüdma.

Kutsume Sind looma Tallinna noortenädala muusikalist signatuuri ja osalema signatuuride konkursil!

Konkursil osalemiseks:

 1. Salvesta linnaruumis ringi liikudes oma mobiilse salvestava seadmega erinevaid huvitavaid helisid ning loo sellest oma heliline signatuur. Helisalvestise pikkus peaks olema 10-20 sekundit.
 2. Lae oma salvestised üles Soundcloud.com keskkonda ja saada link märksõnaga LINNARUUMI HELID meiliaadressile noortenadal@tallinnlv.ee. Lisa juurde oma nimi, vanus ja kontaktandmed (e-postiaadress, telefoninumber).


5 parimat ja põnevamat helide salvestist
muudetakse professionaalse helirežissööri poolt muusikalisteks signatuurideks, mis hakkavad kõlama sügisel 8.-12. septembril 2014 Rotermanni kvartalis toimuval Tallinna noortenädalal ja Tallinna noortenädala tunnushelina.

Konkursi tähtaeg on 20. august 2014.

Lae alla konkursi tingimused.

A3

Konkursi üldtingimused:

 1. Konkurssi korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.
 2. Konkursist saavad osa võtta Tallinna ja Harjumaa noored vanuses 7-26 eluaastat.
 3. Konkursile esitatavad helisalvestised tuleb üles laadida Soundcloud.com keskkonda ning saata link meiliaadressile noortenadal@tallinnlv.ee märksõnaga LINNARUUMI HELID hiljemalt 20. augustiks 2014.
 4. Konkursile võib esitada mitu helisalvestist. Kõik salvestised tuleb saata eraldi.
 5. Esitatava helisalvestise pikkus peab olema 10-20 sekundit.
 6. Esitatavate helisalvestiste seast valib 5 võidusignatuuri välja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt kokku kutsutud žürii, kuhu kuuluvad noorte, muusika- ja kunstiõpetajate ning muusikute esindajad.
 7. Võitjad avalikustatakse Tallinna noortenädala kodulehel www.noortenadal.ee ja Facebookis www.facebook.com/noortenadal.
 8. Võidusignatuurid luuakse professionaalse helirežissööri poolt muusikalisteks signatuurideks ning neid esitatakse Tallinna noortenädala tunnushelidena nii meedias kui noortenädala sündmustel heliliste signatuuridena lavaliste etteastete vahel.
 9. Võitjatööde omandi- ja autoriõigused lähevad tasuta tähtajatult täies mahus üle Tallinna Spordi- ja Noorsooametile, kellel on õigus tööd kasutada.
 10. Tallinna Spordi- ja Noorsooametil on õigus teha võidutöödes muudatusi ning täiendusi.
 11. Tallinna Spordi- ja Noorsooametil on õigus iseseisvalt otsustada võitjatöö kasutamine ning sellele kasutamisele ei kohaldata ajalisi, territoriaalseid ega esitlusviisi piiranguid.
 12. Korraldaja jätab endale õiguse teha vajadusel konkursi tingimuste osas muudatusi.