Tallinna noortenädal 2015 Kultuurikatlas.

Tallinna noortenädal 2015 leidis aset loomehõngulises Kultuurikatlas ning toimus tänavu juba kaheksandat korda. Selle aasta noortenädal keskendus etenduskunstide ja uue meedia teemadele. Nelja päeva jooksul sai osa paljudest põnevatest ettevõtmistest – kavas oli tsirkust, teatrit, tantsu, ennenägematut rulaskulptuuri, muusikat, kino, põnevaid töötubasid, loenguid, robotite võistlust, kino, kunsti jm.

Noortenädala avapäeval esines ansambel Ziggy Wild, muusikalisi etteasteid pakkusid noortenädala eelviimasel päeval toimunud Salongiõhtu MiaMee ja noored muusikud. Toidublogimisest ja -kultuurist huvitunud noored sai osa pidulikust õhtusöögist oma ala ekspertidega, kus lauatagust vestlusringi juhtis tuntud stilist Ženja Fokin. Nädala lõpetas pidulik Noortebändi finaalkontsert, kus pärjati ka tänavune juubelihõngulise konkursi konkursi võitja – Abandoned Elysium.

Tallinna noortenädalal olid korraldusmeeskonnas abiks ka tublid noored vabatahtlikud, kelle panus noortenädala õnnestumisel oli hindamatu. Oleme neile väga tänulikud! Loe, millest kirjutasid noortenädala tublid noored ajakirjanikud Tallinna noortenädalast Postimehe eriveebis.

Tallinna spordi- ja noorsooametis oma Euroopa vabatahtlikku teenistust tegev Gülnur Kadirhan kirjutas oma blogis, millised olid tema muljed ja emotsioonid Tallinna noortenädalast. Loe Gülnuri blogi SIIN.

Kui soovid tutvuda Tallinna noortenädala 2015. aasta programmiga, siis tutvu sellega SIIN.