Suured teod – tulevikutigu!

Tallinna tunnustusauhindade konkurss „Suured teod“ otsib TULEVIKUTIGU!

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuulutab välja „Suured teod“ auhinnakuju kujundamise konkursi „Tulevikut(e)igu“.

Kutsume kõiki noori vanuses 7-26 eluaastat kujundama Tallinna noorte tunnustusauhindade konkursi „Suured teod“ auhinnakuju  – TULEVIKUTIGU, ning andma uue näo noortevaldkonna suurtele tegudele.

Tallinna tunnustusauhindade konkursi „Suured teod“  konkursi auhinnakujuks ja sümboliks on tigu. „Suured teod“ konkursi eesmärgiks on tunnustada suuri tegusid, mis on olnud märkimisväärsed ja olulised Tallinna noortele ja aidanud kaasa Tallinna noorsootöö edendamisele.

Käesoleva auhinnakuju kujundamise konkursi „Tulevikut(e)igu“ raames leitakse uus auhinnakuju kavand, mis seostub konkursi pealkirja ja noortevaldkonnaga.

Konkursil osalemiseks:

 1. Visanda oma nägemus tulevikuteost. Su kavandatud tigu võib olla nii roheline, punane, plastikust, puust, metallist, kangast vm materjalist, ta võib roomata, hüpata, joosta või suisa lennata – lase oma kujutlusvõime piirid valla!
 2. Saada see meiliaadressile suuredteod@tallinnlv.ee märgusõnaga TULEVIKUTIGU. Lisa juurde oma nimi, vanus ja kontaktandmed (e-postiaadress, telefoninumber). Kavand peab olema esitletud .pdf formaadis, see peaks sisaldama idee kirjeldust, joonist, materjalide valikut, pilte prototüübist/maketist (kui on olemas).

 

Selleks, et Sinu fantaasiale veelgi hoogu sisse anda, tuleb Sulle appi
Kultuurikatel MakerLab: 5 parima ideekavandi autorit saavad autasuks võimaluse MakerLab’is professionaalse juhendamise saatel oma ideed ellu viia.

MakerLab paneb välja järgmised auhinnapaketid:

3 parimale projektile, mis sisaldab järgmist:

 • 1 kuu MakerLab põhiteenuse kasutamist
 • MakerLab liikmekoolitused (Ohutus ja ruumi kasutus) koos meistri nõustamisega

2 järgmisele paremale projektile:

 • 1 nädal MakerLab põhiteenuse kasutamist
 • MakerLab liikmekoolitused (Ohutus ja ruumi kasutus) koos meistri nõustamisega

Konkursi tähtaeg on 20. august 2014.

Võiduprojektide koolitused toimuvad vahemikus 01.-05. september 2014.

Lae alla konkursi tingimused.

A3

Konkursi üldtingimused:

 1. Konkurssi korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.
 2. Konkursist saavad osa võtta Tallinna ja Harjumaa noored vanuses 7-26 eluaastat.
 3. Konkursile esitatavad kavandid tuleb saata meiliaadressile suuredteod@tallinnlv.ee märksõnaga TULEVIKUTIGU hiljemalt 20. augustiks 2014. Lisa juurde oma nimi ja kontaktandmed (e-postiaadress ja telefoninumber).
 4. Konkursile võib esitada mitu kavandit.
 5. Esitatav kavand peab olema esitletud .pdf formaadis, see peab sisaldama idee kirjeldust, joonist, materjalide valikut, pilte prototüübist või maketist (kui on olemas).
 6. Esitatavate kavandite seast valib 5 võiduprojekti välja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt kokku kutsutud žürii, kuhu kuuluvad noorte, õpetajate ja Kultuurikatla MakerLab esindajad.
 7. Võiduprojektide auhindadeks on Kultuurikatel MakerLab poolt läbiviidavad koolitused vahemikus 01.-05. september 2014. MakerLab paneb välja järgmised auhinnapaketid:

3 parimale projektile:

 • 1 kuu MakerLab põhiteenuse kasutamist;
 • MakerLab liikmekoolitused (Ohutus ja ruumi kasutus) koos meistri nõustamisega.

2 järgmisele paremale projektile:

 • 1 nädal MakerLab põhiteenuse kasutamist;
 • MakerLab liikmekoolitused (Ohutus ja ruumi kasutus) koos meistri nõustamisega.

 

8. Võitjad avalikustatakse Tallinna noortenädala kodulehel www.noortenadal.ee/suuredteod ja Facebookis www.facebook.com/noortenadal.
9. Võitjatööde omandi- ja autoriõigused lähevad tasuta tähtajatult täies mahus üle Tallinna Spordi- ja Noorsooametile, kellel on õigus tööd kasutada.
10. Tallinna Spordi- ja Noorsooametil on õigus teha võidutöödes muudatusi ning täiendusi.
11. Tallinna Spordi- ja Noorsooametil on õigus iseseisvalt otsustada võitjatöö kasutamine ning sellele kasutamisele ei kohaldata ajalisi, territoriaalseid ega esitlusviisi piiranguid.
12. Korraldaja jätab endale õiguse teha vajadusel konkursi tingimuste osas muudatusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga