Tallinna noortenädala koomiksikonkurss

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, A. H. Tammsaare Muuseum ja
E. Vilde Muuseum
kuulutavad välja koomiksikonkursi
„Kirjanikuhärra suur saladus“.

Konkursist on oodatud osa võtma kõik
Tallinna lapsed ja noored vanuses 7-26 eluaastat.

Koomiks on üks põnevamaid ja intrigeerivamaid loo jutustamise viise, mis haarab lugejat korraga nii pildi kui tekstiga. Koomiks annab võimaluse luua teistsuguseid, veidi tavatuid ning põnevaid uusi tõlgendusi ning pilguheite kirjandusele – eriti kirjandusklassikute elu ja loomingule.

Konkursil osalemiseks:

 1. Joonista vähemalt 4 pildilisest kaadrist koosnev koomiks, mis seostub Anton Hansen Tammsaare ja/või Eduard Vilde elu või loominguga. Võid joonistada selle nii käsitsi A3 paberil kui digitaalselt.
 2. Too oma võistlustöö A3 paberil kohale Tallinna Spordi- ja Noorsooameti valvelauda (Vabaduse väljak 10b) märksõnaga KOOMIKS tähistatud ümbrikus koos oma nime, vanuse ja kontaktandmetega, või saada see meiliaadressile noortenadal@tallinnlv.ee märksõnaga KOOMIKS. Digitaalselt saadetud tööd peavad olema esitatud .jpg formaadis.

 

Parimatest töödest pannakse kokku näitus, mida eksponeeritakse Tallinna noortenädalal Rotermanni kvartalis, hiljem rändnäitusena ka koolides, muuseumides jt huvitatud asutustes.

Konkursi peaauhinnaks on e-luger.

Konkursi tähtaeg on 20. august 2014.

Lae alla konkursi tingimused.

A3

Konkursi üldtingimused:

 1. Konkurssi korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.
 2. Konkursist saavad osa võtta Tallinna ja Harjumaa noored vanuses 7-26 eluaastat.
 3. Võistlustööd võib esitada kas käsitsijoonistatuna (A3 formaadis paberil), tuues need kohale märksõnaga KOOMIKS tähistatud ümbrikus Tallinna Spordi- ja Noorsooameti valvelauda (Vabaduse väljak 10b), või saata need elektroonselt .jpg formaadis meiliaadressile noortenadal@tallinnlv.ee märksõnaga KOOMIKS. Tööd tuleb esitada hiljemalt 20. augustiks 2014 ja need peavad sisaldama autori täisnime ja kontaktandmeid.
 4. Konkursi peaauhinnaks on e-luger.
 5. Konkursile võib esitada mitu tööd. Kõik tööd tuleb saata eraldi.
 6. Esitatava koomiks peab koosnema vähemalt 4 pildilisest kaadrist.
 7. Esitatavate konkursitekstide seast valib võitja välja Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt kokku kutsutud žürii, kuhu kuuluvad noorte, õpetajate, koomiksikunsti ekspertide ning muuseumide esindajad. Konkursi žürii teeb esitatud tööde seast eraldi valiku näituse kokkupanekuks.
 8. Võitja avalikustatakse Tallinna noortenädala kodulehel www.noortenadal.ee ja Facebookis www.facebook.com/noortenadal. Võitjaga võetakse ühendust telefoni või e-maili teel.
 9. Korraldaja jätab endale õiguse teha vajadusel konkursi tingimuste osas muudatusi.

One thought on “Tallinna noortenädala koomiksikonkurss

Comments are closed.