pilt

Tule meile vabatahtlikuks

Tallinna noortenädal annab vabatahtlikule suurepärase töökogemuse, praktilisi teadmisi ülelinnalise noorteürituse korraldamisest, arendavaid koolitusi, uusi kontakte ning innustavaid ja sõbralikke meeskonnakaaslasi.

Tallinna noortenädal leiab aset 25.–29. oktoobril.

Selleks, et sügisene koolivaheaeg veelgi meeldejäävamaks ning elamusterohkemaks kujuneks, ootab Tallinna noortenädala meeskond oma ridadesse vabatahtlikke, kes aitaksid panustada ühe suurema noorteürituse korraldamisse.

Vabatahtliku tööperiood on 10. oktoobrist kuni 1. novembrini 2016.

Ootame meeskonda noori vanuses 14–26 eluaastat. Võimalus on kaasa lüüa ühe või kahe meeskonna töös: korraldustiim ja meediatiim.

Ankeedi kandideerimiseks leiad SIIT.

Tallinna noortenädala korraldajad ootavad vabatahtlikult motivatsiooni ja tahet noorteürituse korralduses kaasa lüüa, paindlikkust töö ja aja suhtes, positiivset ning avatud meelt, meediatiimiga liitumise korral huvi meedia, fotograafia ja ajakirjanduse vastu.

Vabatahtlikuks kandideerida soovija peab esitama hiljemalt 23. septembriks avalduse.

Kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 28. septembril e-posti või telefoni teel.

NB! Kõigilt väljavalitud kandidaatidelt eeldatakse osalemist 2. oktoobril toimuval meeskonnakoolitusel ja 7. oktoobril toimuval ettevalmistaval kohtumisel.

Tallinna noortenädala peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Tallinna noortenädal on kord aastas korraldatav ülelinnaline noorteprogramm, mis keskendub sel aastal disaini ning ettevõtlikkusega seotud teemadele.